Готовий бізнес план скачати безкоштовно

13.08.2019
0
262
Бизнес планы: скачать готовые примеры
Маркетинговая разведка

Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот, к весомым успехам в бизнесе. В этой статье поговорим о разведке.

Как анализировать конкурентоспособность предприятий

Конкуренция и конкурентоспособность - что означают эти термины? По каким показателям можно судить о том, что одна из компанией более конкурентоспособна нежели другая? Ответим на эти вопросы.

Несколько слов о рентабельности…

Рентабельность в бизнес-планировании - штука очень мифологизированная, и далеко не все понимают, что же это такое, зачем она нужна и что показывает. Попробую донести простыми словами.

Все статьи эксперта
готовий бізнес план скачати безкоштовно
Бізнес план - скачати готовий зразок, приклади
-->

Бізнес план є невід’ємною частиною створення своєї справи. Якщо у Вас виникла бізнес ідея, то наступним етапом для втілення цієї комерційної ідеї в життя має бути бізнес-план.

Детальніше про визначення що таке бізнес план обов’язково прочитайте в публікації Бізнес план це.

Отже, панове бізнесмени, як Ви вже зрозуміли наш сайт спеціалізується на бізнес планах, як одного з головних частин при утворенні підприємства. Тут легко знайдете, як готовий бізнес план, так і зразок чи приклад успішного бізнес плану в тому числі на українській мові, дізнаєтесь як повиннне здійснюватися бізнес-планування на підприємстві, що таке ефективний бізнес-проект компанії, а також які існують критерії оцінки його ефективності. Ці проекти для створення бізнесу можна скачати безкоштовно.

На кожній сторінці ресурсу є корисні посилання на публікації бізнес планів. Нижче пропонуємо бліц-огляд основних розділів сайту biznes plan.

Готові бізнес плани

Знайти готовий бізнес план для кафе, магазину чи піцерії – велика удача. Це Вам не зразок, який потрібно додатково написати.

Далі подано перелік кращих нових бізнес планів:

Готовий бізнес план на прикладі ресторану Софія (рос.) Готовий бізнес-план ресторану Софія українською Бізнес-план пекарні JJB Бізнес план суші бару

Переглянути і скачати всі готові бізнес-плани без проблем в розділі Бізнес план готовий.

Зразки і приклади бізнес планів

Зібрані приклади бізнес-планів для малого та середнього бізнесу. Всі бізнес плани можна скачати безплатно і використовувати, як зразок для створення власної справи з нуля.

Бізнес план магазину продуктів зразок Бізнес план піцерії Бізнес план відкриття магазину одягу Бізнес план автомийки - зразок

Всі зразки і приклади проектів:

Скачати бізнес плани

Список з бізнес планів, які дозволено скачати та користуватися, щоб не складати проект підприємства своїми руками:

Скачати готовий бізнес план ресторану Софія на українській мові Скачать готовий бізнес-план ресторану "София" (російською) Скачати бізнес план сауни

Всі плани, які доступні для завантаження – Бізнес план скачати.

Бізнес план українською

Не так просто знайти в мережі Інтернет бізнес-план на українській мові. У нас це легко. Ось декілька з них:

Бізнес план кафе - зразок українською Готовий бізнес-план ресторану Софія українською Бізнес-план пекарні JJB Бізнес план виробництва піноблоків Бізнес план магазину продуктів зразок Бізнес план перукарні в Україні

Усі бізнес проекти для відкриття організації українською – Бізнес план на українській мові.

Якщо ви хочете правильно зробити бізнес план для компанії своїми силами, а не скачати його готовий варіант чи приклад, то в цьому допоможе стаття Як скласти бізнес план.

-->

Бізнес-план. Підготовка і складання Бізнес-планів. Замовити Бізнес-план.

Фундамент успіху будь-якої справи закладається в самому його початку. Кожен успішний бізнес починався з правильно складеного бізнес-плану. Новачкові важко розробити хороший бізнес-план, навіть якщо він чітко уявляє кінцеву мету задуманого їм підприємства. Часом це непросте завдання і для вже навченого досвідом підприємця. Занадто багато факторів необхідно врахувати, занадто багато чого не випустити з уваги, адже на кону стоять чималі кошти. Допомогти в цьому може кваліфікований фахівець, а краще, група фахівців.

У компанії Pro-Consulting Ви знайдете згуртовану команду професіоналів, на рахунку якої понад чотири сотні розроблених і успішно реалізованих бізнес-планів в промисловості, сільському господарстві, торгівлі, сфері послуг, комерційній та житловій нерухомості. І весь цей накопичений досвід ми використовуємо на користь нашим клієнтам.

Добре розроблений бізнес-план - це не тільки інструкція по створенню конкретного підприємства, а й інструмент залучення сторонніх інвестицій. А для цього бізнес-план повинен відповідати загальноприйнятим міжнародним стандартам UNIDO, ЄБРР, TACIS. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на кошти різних фінансових організацій як в Україні, так і за кордоном. Аналітики Pro-Consulting готові розробити для Вас такий бізнес-план з нуля або запропонувати купити вже готовий проект, адаптувавши його під Ваші задачі.

Розробка бізнес-плану - це не проста формальність. Цей документ грає роль наріжного каменю в фундаменті майбутнього підприємства. З його допомогою описуються найменші нюанси побудови бізнесу на всіх етапах його організації. Бізнес-план дає можливість вже на ранній стадії оцінити результати впровадження в життя Вашої ідеї. При цьому враховується ситуація в економіці в цілому і в конкретній галузі зокрема, яка склалася в даний час, так прогнозована в майбутньому. Це необхідно для того, щоб оцінити прибутковість і рентабельність майбутнього бізнесу на етапі, коли в нього ще не вкладені великі кошти, що дозволить вчасно скоригувати проект, а то і відмовитися від неперспективною ідеї і уникнути фінансових втрат. У разі, якщо розрахунки покажуть перспективність задуманого підприємства, бізнес-план дасть можливість розрахувати найбільш ефективну стратегію вкладення інвестицій і забезпечити максимальну віддачу від них в можливо найкоротший термін.

Складанню бізнес-плану завжди передує ретельний аналіз ринку, на який планується вивести нове підприємство. Досліджуються тенденції і динаміка його розвитку, баланс поточного і прогнозованого попиту і пропозиції. Адже кожна галузь економіки - це складна система, на яку діє безліч зовнішніх і внутрішніх факторів, і деякі з них приховані від поверхневого погляду. Прояснити картину може тільки аналітик, який займається моніторингом ринку протягом довгого періоду часу. Головним завданням аналітиків Pro-Consulting на даному етапі розробки бізнес-плану є виявлення наявності або відсутність вільної ніші, яку новий бізнес може зайняти і в якій він буде розвиватися.

На наступній стадії написання бізнес-плану проводиться детальна розробка концепції проекту. Адже товар або послуга, які будуть виробляти майбутній бізнес, нічого не значать самі по собі. Їх цінність визначається потрібністю певному колу споживачів. Чим ширше це коло і вище його купівельна спроможність, тим більший прибуток буде отримувати підприємець. Усвідомити і сформулювати механізм її отримання дозволяє процес розробки концепції. Для її створення всебічно аналізуються сильні і слабкі сторони пропонованого товару або послуги, їх затребуваність на ринку, за якою ціною і в яких обсягах їх можна буде продавати, кому і яким способом.

У разі залучення зовнішнього фінансування, ми повинні будемо переконати в ліквідності даного виду продукції не тільки себе, але і стороннього інвестора. Для цього в бізнес-плані робиться якомога повніше опис товару, що включає: призначення і область його застосування; конкурентоспроможність у порівнянні з іншими, що задовольняють ті ж потреби; необхідність ліцензування; наявність захищених авторських прав і патентів і багато іншого. Також дається докладний опис ринку збуту, в тому числі характеристика основних споживачів, пропонованих ними вимог і використовуваних маркетингових технологій залучення їх уваги до цього товару.

Тільки після створення концепції, в бізнес-плані починається опрацювання питань практичної реалізації проекту. Відбувається формування системи, яка після свого втілення і буде виробляти описаний вище товар або послугу. Не можна створити ефективне виробництво в непристосованому для цього місці, при відсутності персоналу необхідної кваліфікації, дефіциті сировини і ресурсів. Тому і розраховуються всі потреби підприємства, починаючи від найбільш вигідного географічного положення, з огляду на розташування постачальників, споживачів, джерел ресурсів і розвиток транспортної інфраструктури, що зв'язує їх. Далі аналізується потреба підприємства в устаткуванні, матеріалах і сировині і намічаються конкретні джерела придбання всього цього. 

Ну і звичайно, ще не обійтися без найманих працівників, від якості яких будуть багато в чому залежати виробничі показники. Залучити потрібний персонал важко без аналізу ринку праці, вивчення переважної мотивації працівників різних рівнів, а від рівня зарплат і інших виплат буде залежати рентабельність виробництва. 

За результатами даного етапу роботи складається загальний бюджет необхідних для реалізації бізнес-плану фінансових коштів, і визначаються джерела їх надходження.

Після того, як визначено механізм роботи підприємства і прораховані суми вкладень в його створення і функціонування, з'являється можливість провести оцінку економічної ефективності проекту. Цей розділ бізнес-плану включає аналіз його прибутковості, інвестиційної привабливості та рентабельності при різних сценаріях, в тому числі і несприятливих. Дослідженню всіляких ризиків і загроз присвячена одна із заключних частин бізнес-плану. При її написанні визначаються джерела цих загроз і опрацьовуються варіанти дій по їх нейтралізації або мінімізації негативних наслідків.

Підсумком всієї описаної вище кропіткої роботи є цілісний комплексний документ - бізнес-план - дорожня карта створення конкретного бізнесу. Вся квінтесенція виконаної роботи викладається в резюме - частині бізнес-плану, яка містить відповіді на всі питання, що хвилюють потенційних інвесторів і кредиторів, головні з яких: обсяг необхідних фінансів, термін і гарантії їх повернення.

Для того, щоб аргументовано відповісти на поставлені вище питання тільки описової частини недостатньо. У процесі розробки бізнес-плану необхідне проведення безлічі розрахунків, на підставі яких складається фінансова модель проекту. Дана модель покликана наочно показувати замовнику, як вкладені в підприємство гроші на вході будуть перетворюватися в його дохід на виході. Вона надається замовнику в зручному для читання і редагування вигляді таблиць формату Exel. У них у відкритому вигляді містяться всі використовувані для розрахунків формули, що дозволяє застосовувати дані таблиці навіть після завершення проекту і коригувати формули відповідно до умов, що змінилися.

Таким чином у складі бізнес-плану Вам будуть дані інструменти для всебічної оцінки ефективності бізнесу, що включають калькуляцію собівартості виробництва, план продажів, прогнозні звіти про прибутки і збитки, розрахунок амортизаційних відрахувань та інше. Всього вийде близько півтора десятка додатків з помісячною або поквартальною розбивкою і річними підсумками.

Всі показники розрахункового блоку будуть визначені, виходячи з декількох можливих сценаріїв розвитку бізнесу. Це дуже важливо для правильного обчислення фінансової віддачі проекту в різних економічних умовах. Даний елемент фінансової моделі стає ключовим при залученні зовнішнього джерела коштів, так як визначає інвестиційну привабливість планованого підприємства.

У питанні залучення кредитних ресурсів для бізнесу Ви можете покластися на багатий досвід команди Pro-Consulting. Ми не тільки готові написати для Вас бізнес-план за міжнародними стандартами, а й можемо попрацювати над уже наявним у Вас бізнес-планом. У цьому випадку проводиться всебічний аудит документа і, при необхідності, його доопрацювання. Незважаючи на те, писали ми бізнес-план самі або доводили вже готовий документ, в будь-якому випадку, ми будемо здійснювати його супровід на всіх етапах.

Ми зацікавлені в тому, щоб Україна стала багатою, економічно незалежною країною, а цього неможливо досягти без розвитку малого і середнього підприємництва. Саме він є фундаментом благополуччя середнього класу і здатний формувати левову частку валового національного продукту. Одним з гальм розвитку малого і середнього бізнесу є невміння автора стартапу правильно розробити бізнес-план і переконати потенційного інвестора в прибутковості свого проекту. Для допомоги вітчизняним підприємцям-початківцям ми стали партнером програми Ощадбанку «Будуй своє», в рамках якої стартапери можуть отримати кваліфіковану, організаційну та фінансову допомогу. Ми пропонуємо їм свої послуги з розробки бізнес-планів за зниженими цінами.

Не обділяємо ми своєю увагою і інвесторів. Економічна ситуація в сучасній Україні має таку динаміку, що в ній іноді важко зрозуміти, в яку галузь варто вкладати гроші, а в яку - ні. На випадок відсутності власних проектів і наявності вільних фінансових коштів, у нас є в наявності готові бізнес-плани в тимчасово вільних економічних нішах. Вони створені на підставі багаторічного моніторингу різних секторів українського ринку і мають високі показники інвестиційної привабливості.

Заробляйте і примножуйте свої капітали з бізнес-планами компанії Pro-Consulting!

Образцы готовых бизнес-планов

На этой странице вы найдете образцы типовых бизнес планов, которые можете скачать бесплатно и без регистрации

Скачать готовые бизнес планы вы можете тут

Подборка готовых бизнес-планов для открытия собственного дела. Полезные документы.

Представленные материалы содержат типовые бизнес-планы.
Цифры, приведенные в них, могут расцениваться лишь как ориентировочные, поскольку рынок и цены постоянно меняются. При этом приведенные бизнес-планы позволяют получить полное представление о тех шагах, которые нужно будет предпринять для успешного запуска бизнеса, и можут служить хорошим шаблоном для подготовки Вашего собственного бизнес-плана.

Бизнес план организации фермерского хозяйства по разведению коз

Бизнес план выращивание клубники в открытом грунте

Бизнес план производства замороженных полуфабрикатов

Бизнес план производства товарного бетона

Бизнес план автосервиса на Дальнем Востоке

Бизнес-план автомойки с автомагазином и шиномонтажом

Бизнес-план компании по строительству бескаркасных (арочных) конструкций

Как составить бизнес план столовой

Бизнес-план для частного детского сада

Бизнес план пасеки (Бизнес-план пчеловодческого хозяйства)

Как составить бизнес-план пчеловодства (шаблон бизнес-плана)

Бизнес - план тепличного хозяйства

Бизнес-план кафе быстрого обслуживания (Фаст фуд)

Бизнес-план мультимедийной студии

Бизнес план управляющей промысловой компании

Как открыть ночной клуб: прежде чем писать бизнес-план

Бизнес-план ночного клуба

 

Бизнес план производства пельменей (пельменного цеха)

Как написать бизнес план ресторана, кафе или бара

Бизнес-план рекламного агентства

Как написать бизнес план курьерской фирмы. Практический опыт.

Бизнес - план киоска (Украина)

Бизнес - план компании по установке окон

Бизнес план частного детского сада

Бизнес-план мастерской по ремонту бытовой, видео, аудио и оргтехники

Как составить бизнес план суши-бара

Бизнес-план комплекса по переработке бобов сои

Бизнес-план организации деревообрабатывающего цеха

Бизнес - план сауны (бани)

Бизнес-план организации и строительства АЗС

Бизнес-план производства клееных щитов и клееного бруса

Бизнес-план фирмы по производству изделий из полиэтилена

Бизнес - план массажного салона

Бизнес - план фотостудии

Бизнес-план мебельного производства

Бизнес - план производства мебели

Бизнес план автомойки

Бизнес - план автосервиса

Бизнес-план производства кондитерских изделий

Типовой бизнес-план парикмахерской

Типовой образец бизнес плана хлебопекарни

Бизнес план обувного магазина

Бизнес план свадебного агентства Идеальная Свадьба

Бизнес-план строительной фирмы по ремонту квартир

Бизнес план агентства по организации и проведению праздников

Бизнес-план компании по грузоперевозкам

Бизнес-план магазина секонд-хенд

Примерный типовой бизнес-план бара

Бизнес-план фермерского хозяйства. Свиноферма.

Бизнес-план киоска, торговой палатки, ларька

Выращивание шампиньонов - организационный бизнес-план

Бизнес-план агентства недвижимости (риэлторского агентства)

Бизнес-план ателье по ремонту и пошиву одежды

Бизнес-план организации службы такси

Разработка бизнес-плана интернет-магазина

Бизнес-план по созданию производства пеноблоков, производительностью 8 куб.м. в сутки

Бизнес-план компьютерного клуба

Бизнес-план компьютерного клуба (Украина)

Бизнес-план компьютерного центра (Украина)

Бизнес-план организации компьютерного клуба (Казахстан)

Бизнес-план интернет-салона

Бизнес-план интернет-кафе

Фирма по разработке программного обеспечения

Бизнес-план диспетчерской службы такси

Диспетчерская служба такси — это посредник, предоставляющее таксистам информацию и выполняющее функцию координатора действий пассажира и таксиста. Диспетчерские службы работают на разных условиях: обслуживают существующие автопарки; объединяют в одну компанию машины, сдаваемые в аренду, или заключают договоры с водителями, которые перевозят пассажиров на своих или арендованных автомобилях.

Скачать документ

Предварительный бизнес-план свинофермы

Бизнес-план бильярдного клуба

Разработка и описание путей создания организации, предоставляющей спортивно-развлекательные услуги, определение её организационно-правовой формы, определение предполагаемого места положения создаваемой организации на рынке (рыночной ниши), описание услуг, которые организация будет предоставлять потребителям, анализ целесообразности создания подобной организации с точки зрения рентабельности и прибыльности, выбор оптимальных путей решения поставленных в бизнес-плане задач, разработка конкретных мероприятий, связанных с реализацией бизнес-плана.

Скачать документ

Бизнес план организации спортивно-развлекательного клуба

В Бизнес-плане были представлены пути создания организации, предоставляющей спортивные и развлекательные услуги, определена ее организационно-правовая форма, определено предполагаемое место положения создаваемой организации на рынке (рыночная ниша), представлено описание услуг, которые организация будет оказывать потребителям, проанализирована целесообразности создания подобной организации с точки зрения рентабельности и прибыльности.

Скачать документ

Бизнес-план диагностического центра

Бизнес-план разработан с целью организации диагностического центра с использованием медицинского прибора «Биотест», который предназначен для диагностики и лечения многих заболевания по методу разработанному Р. Фоллем.
Деятельность создаваемого предприятия направлена на оказание услуг в медицинской сфере для людей со средним уровнем дохода. Развитие этого направления имеет большие перспективы ввиду того, что данный метод позволяет лечить многие заболевания, в том числе и врожденные, т.е. существует возможность организовать свою деятельность таким образом, чтобы использование технологии приносило ощутимую прибыль.

Скачать документ

Бизнес-план создания электронного магазина

В данном приложении представлен сокращённый вариант реального бизнес-плана давшего начало предприятию ООО «Электронный магазин «ЗАКАЗ». Из опубликованной версии бизнес-плана исключена информация являющаяся предметом коммерческой тайны, а также частная, специфичная для данного предприятия информация: поставщики, условия поставок, транспортные расходы, налоги, другие виды расходов, расчёт рентабельности и т.п.

Скачать документ

Как стать кредитным брокером (Пошаговый бизнес-план)

Кредитный брокеридж (посредничество) или помощь в получении любых кредитов и займов - самый простой способ зарабатывать на кредитах, который можно быстро организовать практически без вложений!!! (См. также Как стать кредитным консультантом)

Скачать документ

Суперприбыльный салон красоты. Как преуспеть в этом бизнесе.

Книга, в которой собран и обобщен богатый опыт авторов по созданию и развитию салонов красоты. Подробно рассмотрены вопросы, связанные с дополнительными возможностями развития бизнеса – франчайзинговыми сетями. Что выгоднее – работать под существующей маркой, вступив в сеть, или создавать свою.
Даны образцы документов, которые необходимы для организации работы салона красоты.

Скачать документ

Быстрый поиск идей здесь:

Понравиласть статья? Жми лайк или расскажи своим друзьям!
Теги к новости:
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие новости:
13.08.2019
Выделить прибыльные ниши малого предпринимательства в России легко людям, хорошо разбирающимся в экономических показателях успешной деятельности. Новичкам придется сложнее. Однако
11.08.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
09.08.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
28.07.2019
В этом разделе мы собрали примеры и образцы бизнес-планов с финансовыми расчетами, которые можно использовать как для копирования и
30.06.2019
Категорія: Бізнес плани© Копіювання матеріалів заборонено. -->Бізнес план є невід’ємною частиною створення своєї справи. Якщо у Вас виникла бізнес
30.06.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
27.06.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
22.06.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
19.06.2019
Веб-послуги під ключ Створення сайтів, магазинів, порталів і лендінгів під ключ від $100. Допомога із сайтами, SEO-просування та
15.06.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
13.06.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
12.05.2019
Гамбургер (сокр. бургер) — вид сэндвича, состоящий из рубленой жареной котлеты, которая подается внутри разрезанной булки. Обычно к мясу в гамбургере
03.05.2019
Маркетинговая разведка Инсайдерская и текущая коммерческая информация о конкуренте или её нехватка иногда может привести к серьезным проблемам или, наоборот
выбрать фон